eğitmenler
Timur Tekçe - Studio Kurucusu ve Pilates Eğitmeni
İstanbul'da doğdu. Ortaokul yıllarında jimnastik eğitimi aldı. Daha sonraki yıllarda geçirmiş olduğu bir trafik kazası nedeniyle, omurgasında oluşan kaymadan dolayı bel ve sırt ağrılarını iyileştirmek için pilatese başladı. Bu süreçte Pilatesin kendi iyileşme sürecine olan pozitif etkisinden son derece etkilenerek, hem edindiği tecrübeleri başkaları ile paylaşmak hem de Pilates'in kendi üzerinde gördüğü faydalarını oğretmek fikri ile yola çıktı.

Kendisi, vücutta olan incinmelerin ve duruş bozukluklarının iyileştirilmesi için en etkili ve hızlı yöntemin pilates egsersizleri olduğunu düşünerek profesyonel olmak üzere eğitim almaya karar verdi. Sertifika eğitimlerini The Pilates Method Alliance'a bağlı Master Eğitmen Judy Orlandella Ataman'dan alarak pilates ve anatomi üzerine olan gerekli programları tamamladı. Kullanmış olduğu teknik Joseph Pilates'in orijinal hareket sistemi ''Contrology''yi temel alan ve alt yapısı fizik tedaviye dayanan bir sistemdir.

The Pilates Method Alliance Pilates Matwork - Reformer - Cadillac Sertifikalarını aldıktan sonra Şaşkınbakkaldaki My Pilates & Yoga Studio'yu kurdu. Ayrıca Pilates Academy International'ın eğitim programlarına katılarak Biomechanic ve Anatomy sertifikaları almıştır.

2007 yılından itibaren profesyonel pilates eğitmeni olarak çalışmaktadır.